منو

چرا تری دی پانل؟


تری دی پانل از جدیدترین مصالح ساختمانی است که به عنوان دیوار و سقف به کار می رود.

سیستم پانل‌ پیش‌ساخته سبک سه بعدی یا به اصطلاح تری دی پانل از یک هسته عایق که در بین دو شبکه جوش شده فولادی قرار دارد تشکیل شده است. این دو شبکه به وسیله تعدادی اعضای خرپایی شکل به هم متصل می‌شوند.
اعضای خرپایی نقش برش‌گیر و نگهداری دو شبکه را دارند.
بعد از قرارگیری پانل‌ها در جای خودشون با استفاده از شاتکریت بر روی شبکه دو طرف بتن را می‌پاشند که حداقل ضخامت بتن باید چهل میلیمتر و حداکثر آن هفتاد میلیمتر باشد.
هسته عایق از جنس پلی استایرن منبسط شونده است.
در صورتی که از پنل‌ها به عنوان دیوار استفاده شود ضخامت هسته حداقل باید چهل میلیمتر باشد و فاصله دو شبکه از هم حداقل هشتاد میلیمتر خواهد بود.
در صورتی که از پانل‌ها برای سقف استفاده شود ضخامت هسته حداقل باید شصت میلیمتر باشد و فاصله دو شبکه از هم حداقل صد میلیمتر خواهد بود.
در سیستم تری دی پنل دیوارها می‌توانند باربر هم باشند و بار زلزله را ببرند. در این صورت باید تا جای ممکن پلان سازه دارای تقارن باشد.
شالوده سیستم پانلی باید از نوع نواری یا گسترده باشد.

هرکسی که در این جامعه زندگی می کند خانواده و دوستان خود را به محل زندگی خود دعوت می کند و همیشه در دفاتر کاری مشتری و بازدید کننده وجود دارد. هرچه که باشد ، شما باید فضای خود را چشم نواز کنید. اتاقی که با دیوارهای خالی نمای کسل کننده ای را به وجود می آورد و شما را خسته می کند. دیوارهای پوششی می توانند با هاله ای از ظرافت ، دفتر کار و آپارتمان مسکونی شما را روشن و جادار جلوه دهند.

مقاوم بودن در عین سبکی از ویژگی های منحصر به فرد تری دی پانل است که همین امر باعث شده در سراسر جهان مورد توجه قرار گیرد. شرکت آریا پنل البرز با سابقه ای درخشان در تولید این محصول، با کیفیت ترین و به روز ترین تری دی پانل ها را در اختیار شما قرار می دهد.
با ما بی واسطه خرید کنید.



لطفا ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید


https://github.com/igoshev/laravel-captcha